תיקון סלולר עד הבית 

לתיקון סלולר עד הבית  במרכז  
התקשרו: 054-2844777

לתיקון סלולר עד הבית ב:
בדרום, ירושלים, נתניה, קדימה צורן, קסריה התקשרו:  073-374-4743


לתיקון סלולר בחיפה (בחנות מעבדה)
 
התקשרו:  073-374-4990    


שעות פתיחה: א'-ה': 08:00-20:30
ו' 08:30-14:30
תיקון סלולר עד הבית גם במוצאי שבת

תיקון כל סוגי הטלפונים הסלולרים עד הבית בפריסה ארצית

תיקון סלולר עד הבית

מעבדת תיקון סלולרי, טאבלט כגון :אייפון, אייפד, מיני אייפד, אייפד אייר, נוקיה, גלקסי, HTC, מוטורולה, בלקברי, LG ,SONY ,ONE  PLUS ,ZENFONE שיאומי, מייזו, לנובו, וואווי, זנפון, ZTE 

סניפים ב: תל אביבאשדודבני ברקחיפהראשון לציוןבאר שבעירושליםפתח תקוהחולוןגבעתייםרמת גן, ירושלים, נתניה, הרצליה 

שירות לקוחות לנוחיותכם זמין בכל עת צ'פזול: 054-2844777 
סניפי הרשת פתוחים ימי  א'-ה': 08:00-20:30 ו' 08:30-14:30  


תיקון HTC

תיקון HTC אצלך בבית (באזור המרכז) או בכל סניפי הרשת
לפרטים נוספים

 תיקון מוטורולה

תיקון מוטורולה אצלך בבית (באזור המרכז) או בכל סניפי הרשת
לפרטים נוספים

תיקון אייפד

תיקון אייפד אצלך בבית (באזור המרכז) או בכל סניפי הרשת
לפרטים נוספים

תיקון אייפון 

תיקון אייפון אצלך בבית (באזור המרכז) או בכל סניפי הרשת

לפרטים נוספים

תיקון SONY XPERIA 

תיקון SONY XPERIA אצלך בבית (באזור המרכז) או בכל סניפי הרשת
לפרטים נוספים

תיקון נוקיה

תיקון נוקי אצלך בבית (באזור המרכז) או בכל סניפי הרשת
לפרטים נוספים

תיקון LG  

תיקון LG אצלך בבית (באזור המרכז) או בכל סניפי הרשת
לפרטים נוספים

תיקון סמסונג גלקסי 

תיקון סמסונג גלקסי אצלך בבית (באזור המרכז) או בכל סניפי הרשת  
לפרטים נוספים

תיקון סמסונג גלקסי טאבלט

תיקון סמסונג גלקסי טאבלט אצלך בבית (באזור המרכז) או בכל סניפי הרשת
לפרטים נוספים

תיקון מייזו/MEIZU

תיקון סמסונג גלקסי אצלך בבית (באזור המרכז) או בכל סניפי הרשת
לפרטים נוספים

תיקון שיאומי/XIAOMI

תיקון שיאומי/XIAOMI אצלך בבית (באזור המרכז) או בכל סניפי הרשת
לפרטים נוספים

תיקון ONEPLUS

תיקון ONEPLUS אצלך בבית (באזור המרכז) או בכל סניפי הרשת 
לפרטים נוספים

תיקון ZTE

תיקון ZTE אצלך בבית (באזור המרכז) או בכל סניפי הרשת
לפרטים נוספים

תיקון בלאקברי/BLACKBERY

תיקון בלאקברי/BLACKBERY אצלך בבית (באזור המרכז) או בכל סניפי הרשת
לפרטים נוספים

תיקון וואווי/HUAWEI

תיקון וואווי/HUAWEI אצלך בבית (באזור המרכז) או בכל סניפי הרשת
לפרטים נוספים

תיקון זנפון/ZENFONE

תיקון זנפון/ZENFONE אצלך בבית (באזור המרכז) או בכל סניפי הרשת
לפרטים נוספים

תיקון סלולר עד הבית - כל היתרונות בשירות מהיר ומחיר סביר צ'יפזול


הטלפון הסלולרי שלך צמוד אליך בכל רגע. בעבודה, בבית, עם המשפחה, עם החברים, בעת בילוי. לפעמים נדמה כי כל עולמך מצוי בו. לכן, כשקורית תקלה בטלפון הסלולרי שלך, היא גורמת לפגיעה משמעותית בשגרת החיים והעבודה שלך. מהיום, במקום לבזבז זמן יקר על מציאת מעבדת תיקונים איכותית ולחכות זמן רב לתיקון הטלפון אפשר פשוט להזמין שירות תיקון סלולרי עד הבית. טכנאי מיומן ומנוסה יתקן עבורך במקצועיות את הסלולרי ויחזיר אותך במהירות לשגרה. לחברת צ'יפזול רשת מעבדות מקצועיות, איכותיות ואמינות בפריסה ארצית וצוות טכנאים מיומן ומנוסה. החברה מאפשרת שירות תיקון סלולר עד הבית במהירות האפשרית במחיר סביר ונוח. מהיום, בשביל תיקון סלולרי כבר לא צריך לצאת מהבית. 

כל היתרונות בשירות תיקון סלולרי מהיר עד הבית:

תקלות במכשיר הטלפון הסלולרי קורות מסיבות רבות וביניהן: נפילה, חדירת רטיבות, אבק או לכלוך. כיוון שמדובר על מכשירים מתוחכמים, חכמים ולרוב גם יקרים מאוד, חשוב לפנות אל חברה בעלת ניסיון אשר לה צוותי טכנאים מיומנים ומנוסים המתמחים בכל סוגי מכשירי הסלולר ביניהם אייפון, שיאומי, וואווי, מייזו, גלקסי, HTC, LG, נוקיה, מוטורולה ועוד. רשת מעבדות צ'יפזול בפריסה ארצית, מעניקה שירות מקצועי ואמין עם אחריות מלאה על כל תיקון. לחברה חלפים איכותיים עם תאימות מושלמת לכל מכשיר סלולרי. רשת צ'יפזול מאפשרת לך ליהנות משירות תיקונים עד הבית ללא צורך לגשת למעבדה ולקבל  את השירות הטוב והמקצועי ביותר בנוחות ובמהירות. 

התקלות הפופולריות ביותר במכשיר הסלולרי:

מסך שבור:

אחת הבעיות הנפוצות ביותר בטלפונים סלולריים היא מסך שבור הנגרם כתוצאה ממכה חזקה או מנפילה. במקרה של מסך שבור, חשוב לפנות למעבדה מקצועית אשר לה טכנאים מנוסים ומיומנים בתיקון כל סוגי מכשירי הסלולרי המחזיקים בכל החלקים האיכותיים בעלי תאימות מושלמת למכשירי הסלולר השונים. ניתן להזמין טכנאי מיומן עד הבית אשר יתקן עבורך במהירות ובמקצועיות את המסך ויאפשר לך ליהנות ממכשיר הסלולרי שלך לאורך זמן. 

החלפת סוללה:

במצבים בהם הסלולרי שלך אינו נטען או אינו נדלק כלל, יתכן כי מדובר בבעיה בסוללה. במקרה זה חשוב לפנות לרשת מעבדות איכותית ומקצועית עם ניסון וידע בתיקון כל סוגי המכשירים הסלולריים המעניקה שירות תיקון סלולר עד הבית. טכנאי מיומן יגיע עד אליך, יחליף עבורך את הסוללה במהירות ובמקצועיות על מנת לאפשר לך חזרה מהירה לשגרה. 

תיקון מצלמה בטלפון הסלולרי:

מאז נכנס הטלפון הסלולרי לחיינו, אנחנו מתעדים בו הכל. את הילדים, את החברים, את הבילויים ואפילו את האוכל שאנחנו מכינים. לעיתים, מופיעה תקלה כלשהיא המונעת מאתנו ליהנות ממצלמת הטלפון. מצלמה מטושטשת, הופעת מסך שחור, הופעת כתמים על המצלמה, סדק בעינית המצלמה או עדשה פנימית שבורה, אלו תקלות נפוצות במצלמה של מכשירי טלפון סלולריים. טכנאי מקצועי יגיע אליך הביתה ויאבחן באם הבעיה מצויה בלוח האם או במצלמה עצמה ויפתור את התקלה בדרך הטובה והמהירה ביותר ובמחיר סביר ונוח.   

בעיית קורוזיה:

כל מכשיר אלקטרוני, גם מכשיר הסלולרי שלך, בנוי ממעגלים חשמליים. מים מעבירים זרם חשמלי. כאשר חודרים מים אל לוח האם של הטלפון הסלולרי שלך, עלול להיווצר קצר בין הרכיבים בלוח. במקרה כזה חשוב לא להפעיל את הסלולרי ולא לטעון אותו אלא להזמין במהירות טכנאי של רשת מעבדות מקצועית ואיכותית לצורך אבחון התקלה. הטכנאי יפרק את המכשיר ויבדוק היכן בדיוק מצויה הקורוזיה על מנת למנוע תקלות עתידיות. 
 

המקצוענים בתיקון סלולרי מגיעים עד הבית:

רשת מעבדות צ'יפזול היא אחת הרשתות המובילות בארץ לתיקון מכשירי סלולר מכל הסוגים והמותגים ביניהם: אייפון, שיאומי, וואווי, גלקסי, LG, HTC, נוקיה, מוטורולה ועוד. לרשת, טכנאים מנוסים ומיומנים וחלפים איכותיים עם תאימות מושלמת לכל מכשירי הסלולר. הרשת ערוכה לתקן את כל סוגי התקלות לרבות החלפת מסך, החלפת סוללה, תיקון מערכת שמע, עדכוני גרסאות, תיקון בעיות בלוח אם, תיקון מצלמה, תיקון קורוזיה ועוד. תיקון הסלולר בשירות אישי ומהיר עד הבית או במקום העבודה שלכם והכל במחיר סביר בלי טרטורים ובזבוז זמן מיותר. טלפון אחד וטכנאי מקצועי ומיומן של הרשת יגיע אליכם הביתה או למשרד ויתקן עבורכם את המכשיר במהירות ובמחיר אטרקטיבי במיוחד. יש לכם בעיה בסלולרי? זה הזמן לפנות אל המקצוענים של צ'יפזול ולהחזיר את הסלולרי שלכם ואתכם לשגרה במהירות. 


טואול - בניית אתרים