תיקון סלולר עד הבית 

לתיקון סלולר עד הבית  במרכז ובשפלה  
התקשרו: 054-2844777

לתיקון סלולר עד הבית ב:
נתניה, קדימה צורן, קסריה, זיכרון יעקוב
התקשרו:  073-374-4743


לתיקון סלולר עד הבית בחיפה ובצפון 
 
התקשרו:  073-374-4990    


שעות פתיחה: א'-ה': 08:00-20:30
ו' 08:30-14:30
תיקון סלולר עד הבית גם במוצאי שבת


קורס טכנאי סלולר - בשירות חדשני אצלך בבית

 

זה הזמן להשתלב בשוק העבודה עם מקצוע מבוקש : קורס טכנאי סלולר של רשת מעבדות צ'יפזול המועבר אצלך בבית באופן פרטי, מקיף ומקצועי על ידי הטכנאים המומחים של רשת מעבדות הסלולר המקצועית בארץ. 

בעשורים האחרונים, הפך שוק הסלולר לאחד המובילים והמצליחים בארץ ובעולם. כתוצאה מכך, הפך מקצוע טכנאי סלולר לאחד המבוקשים בשוק העבודה כשהביקוש גובר על ההיצע והמשכורות נוסקות בהתאם. מהיום, תוכלו ללמוד קורס טכנאי סלולר מקיף ומקצועי, המועבר על ידי טכנאי הסלולר המקצועיים והמנוסים ביותר של רשת מעבדות צ'יפזול בפריסה ארצית, המעבירים קורס טכנאי סלולר מקצועי ומקיף אצלכם בבית אחד על אחד הכולל חומר עיוני ומעשי ומעניק לכם את כל הכלים להצלחה בשוק העבודה. זה הזמן ללמוד מקצוע מבוקש באופן פרטני עם המקצוענים בתחום ולהצטרף למאות טכנאי סלולר שכבר השתלבו בהצלחה בתחום לאחר שסיימו קורס טכנאי סלולר פרטי של צ'יפזול. 

מהו קורס טכנאי סלולר פרטי של צ'יפזול:

צ'יפזול מעניקה שירותי תיקון ומכירת טלפונים סלולריים גם בבית הלקוח. קורס טכנאי סלולר של מעבדות צ'יפזול, מעניק לכל אחד את האפשרות  ללמוד בזמן המתאים לו ובנוחות הבית הפרטי שלו ללא צורך לעמוד בפקקים ולחפש אחר חנייה. הקורס הוא המקצועי והמקיף בתחום והוא מועבר על ידי טכנאי הסלולרי המומחים והמנוסים ביותר של צ'יפזול, (רובם, מנהלי מעבדות סלולר). הקורס מעביר לתלמידים את כל החומר העיוני והמעשי באופן ממוקד ופרטני תוך הענקת תשומת לב אישית מלאה המאפשרת לוודא כי התלמיד שולט באופן מלא בחומר הנלמד. 

ללמוד תחום מבוקש ולהשתלב בקלות בשוק העבודה:

בישראל אין כמעט אדם ללא טלפון סלולרי אחד לפחות ברשותו. תחום הסלולר הנו אחד מהתחומים היציבים והמצליחים במשק הישראלי והוא נמצא בצמיחה מתמדת. בהתאם לכך, גם תחום השירות הסלולרי הולך ומתפתח והביקוש לשירותי תיקון במעבדות הסלולר גבוה תמיד. בעולם של טלטלות כלכליות וחוסר יציבות בשוק התעסוקה, קורס טכנאי סלולר של רשת מעבדות צ'יפזול, מבטיח לך עתיד כלכלי יציב ומצליח. 

מה כולל קורס טכנאי סלולר פרטי של רשת מעבדות צ'יפזול:

קורס טכנאי סלולר אצלך בבית, כולל את כל החומר הרלוונטי הדרוש לך כדי להפוך לטכנאי סלולר מקצועי ומצליח. בין נושאי הלימוד בקורס טכנאי סלולר פרטי אצלך בבית תמצאו:

 •  הכרת מערכות ההפעלה IOS  ו- ANDROID 
 •  לימודי הלחמה מעשיים (לימודי הלחמה מעשית ברמת מתחילים ומתקדמים.)
 •  הכרת כל הרכיבים האלקטרוניים במכשירי הסלולר השונים 
 •  הכרת סוגי תקשורת ורשתות סלולריות
 •  שיעורי אלקטרוניקה בסיסיים ומתקדמים 
 •  עבודה מעשית הכוללת תיקון מכשירים סלולריים ממגוון סוגים (אייפון, סמסונג, מכשירים סיניים ועוד) באמצעות הציוד המתקדם ביותר במעבדה סלולרית ניידת. 
 •  פירוק, הרכבה והחלפה של רכיבים פנימיים ברמה מעשית של כל סוגי מכשירי הסלולר. 
 •  איתור תקלות חומרה ותוכנה ותיקונן. 
 •  התנהלות מול לקוחות ומתן שירות (הצעות מחיר, מילוי טפסים, אחריות ועוד)
 •  סיוע במציאת עבודה. בוגרים רבים משתלבים בהצלחה ברשת מעבדות הסלולר של צ'יפזול ובמגוון מעבדות תיקון סלולרי ברחבי הארץ. 
 •  מחירים אטרקטיביים 

למה לבחור בקורס טכנאי סלולר פרטי של רשת מעבדות צ'יפזול:

צ'יפזול הנה מעבדות תיקון סלולרי בפריסה ארצית, המעסיקה טכנאי סלולר מקצועיים ומיומנים אשר מעניקים שירות תיקון סלולרי הן במעבדות והן בבית הלקוח. הידע, המומחיות והניסיון הרב של צ'יפזול, מקנה לה את היכולת להעביר קורס טכנאי סלולר מקצועי ומפורט המסמיך אתכם להיות טכנאי סלולר מקצועיים ומיומנים. במסגרת הקורס, לומד התלמיד להכיר את כל סוגי הטלפונים הסלולריים החל מרמת התוכנה ועד לרמת הרכיב הבודד באופן מעשי, מקיף ומקצועי ההופך אותו לטכנאי מוסמך המסוגל לאתר ולתקן את כל סוגי התקלות בכל סוגי המכשירים הסלולריים הקיימים (בהם אייפון, סמסונג, LG ועוד.) תכנית הלימודים המקיפה, משלבת חומר עיוני ומעשי ומכינה את התלמיד גם להתנהלות מול לקוחות והענקת שירות אדיב ומקצועי.

זה הזמן לרכוש מקצוע מבוקש ולהשתלב בתחום מרתק, דינמי ומשתלם כלכלית. 

 לפרטים נוספים והרשמה  

התקשרו: 054-2844777logo בניית אתרים