תיקון סלולר עד הבית 

לתיקון סלולר עד הבית 
במרכז  
התקשרו:  054-2844777


לתיקון סלולר עד הבית ב:
בדרום, ירושלים, נתניה, קדימה צורן, קסריה התקשרו:  073-374-4743


לתיקון סלולר בחיפה (בחנות מעבדה)
 
התקשרו:  073-374-4990    


שעות פתיחה: א'-ה': 08:00-20:30
ו' 08:30-14:30
תיקון סלולר עד הבית גם במוצאי שבת

      מוצרים לחברות - מוצרי פרסום, מתנות ומיתוג בסיטונאות


 
 

מדוע יש צורך במוצרי מיתוג לחברות? אילו מוצרים פופולריים במיוחד בקרב חברות ? למי מעניקים חברות וארגונים שונים מתנות?

חברת צ'יפזול בקשר עם כל החברות והארגונים הגדולים במשק ומספקת להם במשך שנים מוצרי מיתוג ומתנות ייחודיות לעובדים שלהם במיוחד בתקופות החגים פסח, ראש השנה.....הייחוד בחברת צ'יפזול היא קבוצת הקראטיב שלה שתארגן לעובדים שלכם מתנה ייחודית עם משמעות ואלמנט אישי שקשור לחברה והכל במחיר סביר ונגיש כל הקטלוגים שלנו משתנים מעט לעט ומותאמים לצרכי לקוחותינו.
חברות רבות גדולות כקטנות, ביניהן חברות ביטוח, חברות הייטק, חברות לשיווק מוצרים ושירותים, חברות להפקת אירועים וכן ארגונים שונים, זקוקים לפרסום כדי למשוך לקוחות חדשים. חברות הלוקחות חלק בכנסים, תערוכות, ירידים, ערבי חברה ועוד, זקוקות למוצרים ייחודיים על מנת לבלוט בשטח מול חברות אחרות המגיעות מתחום דומה. חלוקה של מוצרים ממותגים שונים, תבליט את יתרונותיה של החברה, תמשוך לקוחות פוטנציאליים לדוכן של החברה ותיצור רושם. גם הענקת מתנות לעובד בחברה לרגל חג, אירוע מסוים או כאות הערכה, יכולה ליצור תחושת שייכות ונאמנות  אצל העובד ואף לגרום לו לרצות לעבוד טוב יותר. 

מוצרים לחברות:

כל אחד אוהב לקבל מתנות. חברות רבות, בוחרות להעניק מתנות ללקוחותיהם וכן לעובדי החברה. בין אם מדובר על יום הולדת, חג או אירוע מיוחד. כאשר העובד מקבל מתנה הוא מרגיש מוערך, יודע שהבוסים בחברה חושבים עליו וכי הוא חלק בלתי נפרד מהחברה או הארגון. בין אם מדובר על מתנה לראש השנה, לרגל הצלחה בפרויקט מסוים ועמידה ביעדים ובין אם ליום הולדת. כל עובד וכל לקוח ישמח לקבל מתנה ולהרגיש שחשבו עליו והוא לא סתם עוד לקוח אלא לקוח חשוב המגיעה לו מתנה. כאשר המתנה היא שימושית כגון לוח שנה בו משתמש העובד או הלקוח לאורך כל השנה, נוצר חיבור ישיר בין נותן המתנה לבין המקבל אותה והאפקט המצטבר של שימוש במתנה הוא משמעותי וחשוב ביותר. 

מוצרי מיתוג לחברות:

חברות רבות רוכשות מוצרי פרסום וגאדג'טים עליהם מודפס לוגו החברה שלהם. מוצרים אלו מסייעים למיתוג החברה הן בקרב לקוחות קיימים והן בקרב לקוחות פוטנציאליים וכן לספקים העובדים מול החברה. המוצרים מחולקים לרוב באירועים ובכנסים שונים בהם פוגשים מנהלי השיווק של החברה את הקהל הרלוונטי. כאשר בוחרים מוצר לצורך קידום מכירות, חשוב ליצור קשר בין המוצר לבין החברה לדוגמא: חברה המשווקת בריכות שחייה יכולה לשווק מגבות ממותגות עם לוגו החברה, חברה המתעסקת בהשקעות, יכולה לחלק עציצים ממותגים עם זרעים המסמלים צמיחה עתידית ועוד. קיימים מגוון רחב של מוצרים בטווחי מחירים שונים המתאימים לכל מטרה ולכל תקציב ועל כל חברה להחליט מהו המוצר המתאים לה בדיוק על מנת להעביר את המסר וליצור את הרושם הנכון. 

מתנות לחברות:

חברות גדולות רבות בעיקר חברות בתחום ההייטק, נוהגות לחלק מתנות לעובדיהם לאורך כל השנה על מנת להביע הערכה כלפיהם. לדוגמא, בימים של חורף, יכולים העובדים לקבל ערכת תה אישית עם ספל וסוגי תה שונים, כוס תרמית מפנקת, מארז יין ושוקולד איכותי ועוד. גם בימי הולדת, זוכים עובדים בחברות רבות לקבל מתנות שוות ביניהן גאדג'טים שונים כמו ערכת מציאות מדומה, ערכת ספורט מקצועית, ערכת קפה, אוזניות בלוטוס איכותיות ועוד. בנוסף, חברות וארגונים רבים נוהגים לציין את יום המשפחה עם מתנות לעובדים, ללקוחות ולבני המשפחה דוגמת מארז משחקים של פעם, כלי בית, מצעים ועוד. 


מוצרים לחברות

בשורה התחתונה:

כשבוחרים מתנות עבור עובדי החברה ולקוחותיה, חשוב לפנות אל חברה המתמחה בייבוא ושיווק מגוון מוצרים גדול ביניהם מתנות, גאדג'טים, גימיקים ומוצרי קידום מכירות. חשוב לבחור בחברה גדולה אשר לה מגוון גדול של מוצרים בעלי טווח מחירים רחב המתאימים למטרות שונות הן עבור חלוקה לעובדי החברה והן עבור פרסום ושיווק של החברה ללקוחות פוטנציאליים בעת כנסים ותערוכות. חשוב כי לחברה הנבחרת תהיה יכולת להפוך כל מוצר למוצר פרסומי וזאת באמצעות רקמה, הדפסה או חריטה על גבי המוצר בצורה איכותית. 


 
 

נשמח לשלוח סוכן לחברה שלכם להצגת הקטלוגים שלנו
ובחירת המתנה / המותג האידיאלי עבורכם
לפרטים התקשרו צ'יפזול:
052-6511664


טואול בניית אתרי אינטרנט